צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חדרי שינה יוקרתיים

 

באולם התצוגה של מוביליה תמצאו מגוון מערכות שינה יוקרתיים

 
100% Made in italy
 
 
 
מבצע חיסול
 
הנחה של עד 30% בחנות
 
ריהוט איטלקי בהתאמה אישית

הגיעו לפני שיגמר
 
בואו לעצב את ביתכם בסגנון איטלקי מיוחד!
 
 
 

חדרי שינה יוקרתיים

 
בעיני רבים מהעוסקים בתחום בעיצוב פנים, חדר השינה הוא החדר החשוב ביותר בבית. זהו החלל שבו אנחנו נטענים באנרגיות חדשות, החדר שבו אנחנו יכולים בשעה טובה להשאיר מאחור את טרדות היומיום והמקום שבו אנחנו זקוקים יותר מכל לשלווה, רוגע והרמוניה. חדרי שינה יוקרתיים הם חדרים שהושקעה בהם מחשבה בכל פרט ופרט, מהקטן ביותר ועד לגדול ביותר. ישנו מגוון אינסופי של חדרי שינה יוקרתיים, אך זהו ככול הנראה המכנה המשותף הרחב ביותר, העובר כחוט השני בכל סגנונות העיצוב ובכל סוגי הריהוט היוקרתיים. במאמר שלפניכם נדון במאפיינים נוספים, המשותפים לכל חדרי השינה היוקרתיים באשר הם.
 

חשיבות חומרי גלם איכותיים

 
אחד המאפיינים החשובים ביותר והמשמעותיים ביותר של חדרי שינה יוקרתיים, נוגע לאיכות חומרי הגלם. בין אם מדובר בחדר שינה יוקרתי המעוצב בסגנון איטלקי, מודרני, מינימליסטי או כפרי, לנצח יושם דגש מרכזי על בחירה של חומרי גלם איכותיים. הכוונה היא בין היתר לבדים שמהם מיוצרים הווילונות, לסוג העץ שממנו מיוצרים המיטה והארונות, לחומרי הגלם השונים שמהם מיוצרים גופי התאורה ועוד.

חומרי גלם איכותיים הם כאלו שמאופיינים בחוזק ועמידות. חדרי שינה יוקרתיים ישמש נאמנה את בעליו ולא יאבד כהוא זה מתכונותיו המשובחות, גם לאחר שנים רבות של שימוש. במובן מסוים ניתן לכתוב כי האיכות הגבוהה היא למעשה הסממן המובהק ביותר של חדרי שינה יוקרתיים.

חדרי שינה יוקרתיים הם לא סתם חדרים המעוצבים בטוב טעם. לפני הכול מדובר בחדרי שינה מפנקים וזאת כיוון שהאסתטיקה של חדרי השינה היוקרתיים לא מנגנת כינור שני לפרקטיקה או לנוחות. בחדרי שינה יוקרתיים ניתן למצוא שפע חללי אחסון, מיטה איכותית, מזרן מפנק ועוד כהנה וכהנה אביזרים ואלמנטים שהופכים את השהות בחדר לנעימה ומהנה בצורה בלתי רגילה. מטבע הדברים ליוקרה אין מתכונת אחידה ולמעשה בדרך כלל כשמדובר בחדרי שינה יוקרתיים, העיצוב של החדר מותאם לצרכים של הדיירים באופן אישי, בדומה לאופן שבו חייט עלית תופר חליפה לפי מידותיו האישיות של הלקוח.

כך לדוגמה ישנם השמים דגש על מערכת חשמלית השולטת בווילונות ובתריסים, אחרים ישימו דגש על עיצוב התאורה, חלק מהאנשים מקפידים לשמור על אווירה מינימליסטית במיוחד ולעומת זאת ישנם הדוגלים בכך שכל המוסיף, הרי זה משובח. השורה התחתונה היא שחדרי שינה יוקרתיים צריכים להתאים כמו כפפה ליד לצרכים ולרצונות של דיירי הבית ולגרום להם להרגיש הכי בנוח שרק אפשר.
 
 
 
 

עיצוב יוקרתי וייחודי

 
בחדרי שינה יוקרתיים שמים דגש מיוחד על נושא העיצוב ועיצוב מוצלח של חדר שינה יוקרתי הוא כזה היוצר אווירה הרמונית, שלווה ונעימה. ישנם מן הסתם סגנונות עיצוב רבים מספור אך המשותף לחדרי השינה היוקרתיים הוא שבתהליך העיצוב, לא הושאר דבר ליד המקרה: כל רהיט וכל אלמנט שהוא נבחר בקפידה, החל מהידית של הדלת, דרך סוג הריצוף וכלה במנורת הלילה שעל השידה לצד המיטה.

העיצוב של חדר השינה היוקרתי יכול להתכתב עם העיצוב של שאר חדרי הבית או לספק אמירה שונה השוברת את קו העיצוב הכללי, אך הדבר החשוב ביותר הוא, שייתן ביטוי לאופי הייחודי של הלנים בו. אם אתם מעוניינים להכניס קצת יוקרה לחיים ולשדרג את חדר השינה שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "רהיטי מוביליה", המתמחה בייבוא ושיווק של מוצרי ריהוט ופריטי עיצוב ממיטב החברות האיטלקיות הפועלות כיום, בטלפון מספר 072-3224011.