חדרי שינה מעוצבים

באולם התצוגה של מוביליה תמצאו מגוון מערכות שינה מעוצבים

עיצוב חדר שינה

כל אדם באשר הוא יבלה כשליש מחייו בממוצע בשינה. הואיל וכך הם פני הדברים, ניתן לכתוב שרובנו מבלים יותר משליש מחיינו בחדר השינה. לאור זאת יש משהו מפתיע מאוד בעובדה שישראלים רבים נוטים להקל ראש ואפילו במובן מסוים לזלזל בעיצוב הפנים של חדר השינה. יש לציין כי הכוונה היא גם לאנשים שבדרך כלל משקיעים הרבה מאוד אנרגיה, זמן וכסף בעיצוב של שאר חלקי הבית.

מדוע אם כך ישנם אנשים שפשוט בוחרים שלא להשקיע בעיצוב חדר השינה שלהם? ובכן, נראה כי יש לתופעה זו מספר גורמים. כך לדוגמה רבים בוחרים להשקיע בחדרים ה"נראים", כלומר בסלון ובמטבח או בחדר האורחים מתוך חוסר מודעות להשפעת העיצוב של חדר השינה עליהם עצמם. כמו כן רבים מאמינים כי כיוון שבחדר השינה בסך הכול ישנים, הרי שאין סיבה מיוחדת להשקיע יותר מדי זמן, מחשבה או כסף בעיצוב שלו
 
חדר שינה בעיצוב איטלקי
חדר שינה בעיצוב איטלקי
חדר שינה בעיצוב איטלקי
חדר שינה בעיצוב איטלקי

מדוע חשוב כל כך להשקיע בעיצוב חדר השינה?

חשוב להבין כי עיצוב חדר השינה ישפיע בצורה משמעותית על איכות השינה שלכם, על האופן שבו תתעוררו ואפילו על הזוגיות שלכם. עדות לחשיבות של עיצוב חדר השינה, ניתן למצוא בעובדה שבכל גישה, תורה או פילוסופיה העוסקת בעיצוב או סידור הבית, ניתן למצוא התייחסות נרחבת במיוחד לחדר השינה. בין היתר מדובר בשיטה הסינית העתיקה הנקראת "פנג שווי", העוסקת בארגון של מבנים וחפצים במטרה להגיע למצב הרמוני עם הטבע.

לפי הפנג שווי, בחדר השינה צריכה לשלוט אנרגיית היין (YIN) ואווירה של רוגע, שתאפשר לדיירים להוריד הילוך ולהתנתק מטרדות היומיום. בחדר השינה נחווה את הרגעים האינטימיים ביותר שלנו ונהיה במצבים הפגיעים והרגישים ביותר. לכן השאיפה היא לעצב את החדר באופן כזה שנרגיש בו הכי בנוח שרק אפשר והכי אהובים שרק אפשר. ואיך נוכל להרגיש חשובים ואהובים אם נמנע מלהשקיע בעצמנו? בסופו של יום חשוב להבין כי עיצוב שאינו נעים או שאינו משרה אווירה של רוגע ושלווה, יגרום לנו להתחיל ולסיים את היום באופן לא מיטבי וההשפעה של כך תורגש לאורך כל שעות היום, בכל ימות השבוע.
חדר שינה בעיצוב איטלקי
חדר שינה בעיצוב איטלקי
חדר שינה בעיצוב איטלקי

זה הזמן להשקיע בעצמכם

אחד המאפיינים החשובים ביותר והמשמעותיים ביותר של חדרי שינה יוקרתיים, נוגע לאיכות חומרי הגלם. בין אם מדובר בחדר שינה יוקרתי המעוצב בסגנון איטלקי, מודרני, מינימליסטי או כפרי, לנצח יושם דגש מרכזי על בחירה של חומרי גלם איכותיים. הכוונה היא בין היתר לבדים שמהם מיוצרים הווילונות, לסוג העץ שממנו מיוצרים המיטה והארונות, לחומרי הגלם השונים שמהם מיוצרים גופי התאורה ועוד. חומרי גלם איכותיים הם כאלו שמאופיינים בחוזק ועמידות מצד אחד ובנראות מרשימה מצד שני: ריהוט של חדרי שינה יוקרתיים ישמש נאמנה את בעליו ולא יאבד כהוא זה מתכונותיו המשובחות, גם לאחר שנים רבות של שימוש. במובן מסוים ניתן לכתוב כי האיכות הגבוהה היא למעשה הסממן המובהק ביותר של חדרי שינה יוקרתיים.


חשיבות חומרי גלם איכותיים

חדרי שינה יוקרתיים הם לא סתם חדרים המעוצבים בטוב טעם. לפני הכול מדובר בחדרי שינה מפנקים וזאת כיוון שהאסתטיקה של חדרי השינה היוקרתיים לא מנגנת כינור שני לפרקטיקה או לנוחות. בחדרי שינה יוקרתיים ניתן למצוא שפע חללי אחסון, מיטה איכותית, מזרן מפנק ועוד כהנה וכהנה אביזרים ואלמנטים שהופכים את השהות בחדר לנעימה ומהנה בצורה בלתי רגילה. מטבע הדברים ליוקרה אין מתכונת אחידה ולמעשה בדרך כלל כשמדובר בחדרי שינה יוקרתיים, העיצוב של החדר מותאם לצרכים של הדיירים באופן אישי, בדומה לאופן שבו חייט עלית תופר חליפה לפי מידותיו האישיות של הלקוח. כך לדוגמה ישנם השמים דגש על מערכת חשמלית השולטת בווילונות ובתריסים, אחרים ישימו דגש על עיצוב התאורה, חלק מהאנשים מקפידים לשמור על אווירה מינימליסטית במיוחד ולעומת זאת ישנם הדוגלים בכך שכל המוסיף, הרי זה משובח. השורה התחתונה היא שחדרי שינה יוקרתיים צריכים להתאים כמו כפפה ליד לצרכים ולרצונות של דיירי הבית ולגרום להם להרגיש הכי בנוח שרק אפשר.
 
מוביליה ריהוט איטלקי יוקרתי
העבודה 26
אשדוד
072-3224011
 
מוביליה ריהוט איטלקי יוקרתי
הרצל 43
תל אביב
03-6820392