צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חנות רהיטים מרכזית באשדוד

 
 

חנות רהיטים באשדוד עם אולם תצוגה ענק!

 
100% Made in italy
 
 
 
מבצע חיסול
 
הנחה של עד 30% בחנות
 
ריהוט איטלקי בהתאמה אישית

הגיעו לפני שיגמר
 
בואו לעצב את ביתכם בסגנון איטלקי מיוחד!
 
 
 
אחד היתרונות הבולטים של אולם תצוגה ענק באשדוד, הוא העובדה שניתן להציג בו מגוון רחב מאד של רהיטים. רהיטי מוביליה מעמידים לרשותכם חנות רהיטים באשדוד, שבו מבחר עצום של רהיטים יוקרתיים, המיוצרים על ידי מיטב היצרנים באירופה ובמיוחד באיטליה.

מכיוון שזהו אולם תצוגה גדול מאד, שפחות מוגבל בשטחו, האפשרויות בכל הקשור לאופן הצגת הרהיטים וגם לכמות שלהם הן רבות. ניתן להציג באופן הזה סגנונות שונים של רהיטים ועיצובים, אלמנטים משלימים ומאפשרים ללקוח לאתר בצורה טובה יותר את המוצר או הפריט שהוא מחפש.
 

חווית קנייה מסוג אחר

 
הביקור אצלנו בחנות רהיטים באשדוד, בניגוד לחנות קטנה, הופך את הקנייה לחוויה מסוג אחר. המרחב נוח ונעים יותר, אין צפיפות במקום ותחושת חוסר נוחות והלקוח, שמחפש את הרהיט, נהנה מעצמאות מלאה וחופש תנועה מבלי שיפריעו לו. השפע הרב מוסיף גם הוא לחוויה ותורם לא מעט לאופן שבו תופס הלקוח את החברה עצמה. תחת קורת גג אחת הוא יכול למצוא פתרונות שונים ורהיטים שניתן לשלבם בבית, בין אם בסלון או בכל חדר אחר. הקנייה הופכת לקלה הרבה יותר ונעימה מאד. אין צורך לחפש במקומות שונים. תחת קורת גג אחת, בחנות רהיטים באשדוד ישנו אולם תצוגה ענק, אפשר למצוא בדיוק את מה שצריכים ומחפשים.
 
ספה איטלקית יוקרתית
 

טווח רחב של מחירים

 
בשל מגוון הרהיטים המוצגים באולם התצוגה הגדול עומד לרשותו של הלקוח גם טווח מחירים רחב מאד. גם כאשר מדובר ברהיטי יוקרה, ישנם בקטגוריה זו רהיטים יקרים במיוחד ורהיטים זולים יותר, אך איכותיים לא פחות. האפשרות למצוא טווח של מחירים עוזר ללקוח למצוא את הרהיט המתאים לו בהתאם לתקציב שהוא הגדיר ומבלי לחוש עוגמת נפש או וויתור כלשהו.

הוא יכול למצוא רהיטים איכותיים מאיטליה, המיוצרים על ידי חברות נחשבות ובמחירים נוחים. הביקור באולם התצוגה מאפשר ללקוח גם לבחון היטב את ההצעות השונות, להשוות מחירים בין הרהיטים העונים לו על הצרכים ורק לאחר שעשה זאת לקבל את ההחלטה. זהו מעין סקר שוק, ההופך כל רכישה לחכמה הרבה יותר ועוזר ללקוח להתמקד במשימה.

מענה נקודתי ושירות מקצועי בחנות הרהיטים באשדוד עומדים לרשותם של הלקוחות, המבקרים במקום, צוות מקצועי של החברה, המסייע בכל עניין ובקשה. צוות המקום מכיר היטב את הרהיטים המוצגים בו ויודע לכוון את הלקוח לאזור הרלוונטי לו. מעבר לכך, אפשר לקבל מידע חשוב על כל רהיט, לבחון לעומק את האפשרויות יחד עם נציג מטעם החברה וביחד להחליט.

ברהיטי מוביליה מציעים לכם ריהוט איטלקי איכותי המעוצב בסגנונות עיצוביים שונים ומביא את הקלאסיקה ואת היופי הביתה. החברה, שהוקמה בשנת 1963, היא עסק משפחתי והיא מתמחה בייבוא רהיטי איכות של 30 יצרנים מובילים מאיטליה, העושים את הדרך מאירופה ובמיוחד מאיטליה. לחברה אולם תצוגה ענק באשדוד וגם בתל אביב, שבהם ניתן להתרשם מהיופי, הפאר וגם מהאיכות הגבוהה של הרהיטים. לפרטים נוספים, התקשרו או הגיעו ישירות לחנות רהיטים באשדוד כדי להתרשם מהמבחר הרחב של הרהיטים הנהדרים.
 
 

בואו לבקר ולהתרשם באולמות התצוגה הענקיים של מוביליה:

 
 
 
 
 
העבודה 26, אשדוד
 
072-3224011
 
 
 
 
 
 
 
הרצל 43, תל אביב
 
054-4457039
 
 
 
 
 
נשמח לייעץ ולסייע בבחירת הריהוט המתאים לכל סגנון ומטרה.