המוצרים שלנו

לפריטי הריהוט יש משמעות מכרעת בקביעת הסגנון, האופי והאווירה בכל חלל וחדר. המראה שלהם נותן את הטון בעיצוב החלל, ואילו הנוחות, הפונקציונליות והאיכות מבטיחות הנאה מהשימוש בהם לאורך שנים רבות.

חברת רהיטי מוביליה מזמינה אתכם להיכנס לעולם של רהיטי יוקרה בסגנון איטלקי ומובחר, ולעצב את הבית עליו תמיד חלמתם. מזה כ- 50 שנה מתמחה החברה בשיווק רהיטים איכותיים במגוון סגנונות, המיובאים לארץ מיצרנים מובילים באיטליה.
סגנון איטלקי – הכוכב האמיתי של אולם התצוגה יגנוב את ההצגה גם בבית שלכם. הריהוט האיטלקי ידוע בשילוביו המיוחדים, היוצרים בסופו של דבר יצירות אומנות לכל דבר. יופי ויוקרה משתלבים עם נוחות ופשטות.

הקטלוג של מוביליה מציג מבחר רב, אך כל אחד מהפריטים המופיעים בו נבחר בתשומת לב רבה, תוך בחינה מדוקדקת של רמת הגימור, הקפדה על איכות חומרי הגלם, הבטיחות והנוחות, וניסיון למצוא עבורכם פריטי ריהוט יוקרתיים ומרשימים ומיוחדים בעיצובם, שאי אפשר שלא להבחין בהם.

המראה הקלאסי משתלב בחן עם זה המודרני וכדומה. אם לא די בכך, הכול נעשה בקווים נקיים ויוקרתיים וברמת גימור גבוהה ביותר כמו שרק האיטלקים יודעים.

סגנונות עיצוב של רהיטי יוקרה:

הרנסנס – רהיטים אלו מאופיינים בפיתוחים אקלקטיים ומורכבים, ונוטים להיות מסיביים וכבדים במיוחד בגלל גודלם המרשים.

לואי ה-14 וה-15 – רהיטים ייחודיים אלו מושפעים מתקופתם של מלכי צרפת הידועים. הם מאופיינים בפיתוחי פורניר מהודרים הנעשים בקפידה, בפיתוחי ברונזה מעוצבים ועוד.

ויקטוריאני – סגנון עיצובי זה מושפע מהתקופה הוויקטוריאנית המפורסמת, שמקורה בבריטניה. אלו הם רהיטי עץ עגולים למראה, המיוצרים לרוב מעץ מהגוני בעל צבעים כהים ועמוקים.

ארט-דקו וארט-נובו – בהשוואה לרהיטים הקלאסיים והעתיקים, מדובר בסגנון יותר פונקציונלי ופחות מעוצב. מודרני – הרהיטים המודרניים מאופיינים בקווים חלקים, ללא פיתוחים מורכבים או ללא פיתוחים כלל. כמו כן, בריהוט המודרני משולבים חומרים מתקדמים יותר, כגון: אלומיניום, זכוכית, מתכות ועוד.

מעוניינים בריהוט איכותי? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חוות דעת
סגירת תפריט