ויטרינות ומזנונים

החלפת סלון חדש כרוך בסכום לא מבוטל,יש אפשרות לשדרג את הסלון במזנון או ויטרינה מעוצבת שיעיפו את העיצוב של הסלון שלכם למעלה, הנה להנאתכם כמה טיפים איך להתאים מזנון וויטרינה לסלון הישן שלכם.
 
לאחר שסיכמנו שאנחנו לא מעוניינים בהחלפת הריהוט הסלוני שלנו בכל שנה מחדש, חשוב לבחור בויטרינה ובמזנון שישתלבו בצורה הרמונית עם שאר חלקי הסלון. הנה כמה כללי אצבע:

אם המרחב הסלוני שלכם ופינת האוכל משדרים אווירה כפרית וטבעית, עדיף שלא "תשדכו" להם ריהוט תעשייתי וקר. ולהיפך – אם אתם רוצים ליצור אווירה נקיה ומוקפדת בבית, העדיפו שלא לבחור רהיטים 'כבדים' עם אופי נוכח.

גם לגוונים חשוב לשים לב, מאחר והם חלק בלתי נפרד מיצירת ההרמוניה בבית. אפשר לבחור בגוונים משלימים, דומים או זהים לויטרינה ולמזנון שישתדכו עם המערכת הסלונית ועם השולחן בסלון. כמו כן, אתם יכולים לבחור באפשרות בה תתנו מקום של כבוד לויטרינה או למזנון על ידי הצבתם במקום דומיננטי ובעיצוב נועז. במקרה כזה, שאר הרהיטים במרחב הסלוני יצטרכו להיות "שקטים" יותר כדי לא להעמיס על העין.
 
דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא עניין הפרקטיות. מעבר לעובדה שהויטרינה והמזנון צריכים להיות מעוצבים בטוב טעם על פי טעמכם האישי, חשוב להבין מהם הצרכים האחסוניים שלכם ולמה רהיטים אלו משמשים. אם אתם חובבי ספרים ו"פיצ'יפקעס", בחרו בויטרינה שתאפשר לכם לשלב את שניהם באופן נעים ולא עמוס מדי, אם הטלוויזיה מתוכננת להיות מוצבת על המזנון, וודאו שהיא בגודל הרצוי ותשתלב באופן פרופורציונלי עם מסך הטלוויזיה. באופן כללי, כמה שיותר מקום אחסון זה יותר טוב כמובן, אך הקפידו לא להעמיס על הבית ולא ליצור מרחב צפוף מדי.אנו מאחלים לכם ימים משפחתיים נפלאים בסלון החדש. עם הריהוט האיטלקי הטוב ביותר – הם הולכים להיות הרבה יותר מזה!

מעוניינים בריהוט איכותי? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חוות דעת
סגירת תפריט