חדרי שינה תוצרת איטליה

מדוע חשוב כל כך להשקיע בחדרי שינה מעוצבים?

חשוב להבין כי עיצוב חדר השינה ישפיע בצורה משמעותית על איכות השינה שלכם, על האופן שבו תתעוררו ואפילו על הזוגיות שלכם. עדות לחשיבות של חדרי שינה מעוצבים, ניתן למצוא בעובדה שבכל גישה, תורה או פילוסופיה העוסקת בעיצוב או סידור הבית, ניתן למצוא התייחסות נרחבת במיוחד לחדר השינה. בין היתר מדובר בשיטה הסינית העתיקה הנקראת "פנג שווי", העוסקת בארגון של מבנים וחפצים במטרה להגיע למצב הרמוני עם הטבע.

לפי הפנג שווי, בחדרי לינה צריכה לשלוט אנרגיית היין (YIN) ואווירה של רוגע, שתאפשר לדיירים להוריד הילוך ולהתנתק מטרדות היומיום. בחדר השינה נחווה את הרגעים האינטימיים ביותר שלנו ונהיה במצבים הפגיעים והרגישים ביותר.

לכן השאיפה היא לחדר שינה מעוצב, החדר באופן כזה שנרגיש בו הכי בנוח שרק אפשר והכי אהובים שרק אפשר. ואיך נוכל להרגיש חשובים ואהובים אם נמנע מלהשקיע בעצמנו? בסופו של יום חשוב להבין כי עיצוב שאינו נעים או שאינו משרה אווירה של רוגע ושלווה, יגרום לנו להתחיל ולסיים את היום באופן לא מיטבי וההשפעה של כך תורגש לאורך כל שעות היום, בכל ימות השבוע.

 

זה הזמן להשקיע בעצמכם

אחד המאפיינים החשובים ביותר והמשמעותיים ביותר של חדרי שינה מעוצבים, נוגע לאיכות חומרי הגלם. בין אם מדובר בחדר שינה יוקרתי המעוצב בסגנון איטלקי, מודרני, מינימליסטי או כפרי, לנצח יושם דגש מרכזי על בחירה של חומרי גלם איכותיים. הכוונה היא בין היתר לבדים שמהם מיוצרים הווילונות, לסוג העץ שממנו מיוצרים המיטה והארונות, לחומרי הגלם השונים שמהם מיוצרים גופי התאורה ועוד.

חומרי גלם איכותיים הם כאלו שמאופיינים בחוזק ועמידות מצד אחד ובנראות מרשימה מצד שני:

חדרי שינה מעוצבים ישמש נאמנה את בעליו ולא יאבד כהוא זה מתכונותיו המשובחות, גם לאחר שנים רבות של שימוש. במובן מסוים ניתן לכתוב כי האיכות הגבוהה היא למעשה הסממן המובהק ביותר של חדרי שינה ייחודי

 

חשיבות חומרי גלם איכותיים

חדרי שינה מעוצבים הם לא סתם חדרים המעוצבים בטוב טעם. בחדרי שינה מעוצבים ניתן למצוא שפע חללי אחסון, מיטה איכותית, מזרן מפנק ועוד כהנה וכהנה אביזרים ואלמנטים שהופכים את השהות בחדר לנעימה ומהנה בצורה בלתי רגילה.

מטבע הדברים ליוקרה אין מתכונת אחידה ולמעשה בדרך כלל כשמדובר בחדרי שינה מעוצב, העיצוב של החדר מותאם לצרכים של הדיירים באופן אישי, בדומה לאופן שבו חייט עלית תופר חליפה לפי מידותיו האישיות של הלקוח.

כך לדוגמה ישנם השמים דגש על מערכת חשמלית השולטת בווילונות ובתריסים, אחרים ישימו דגש על עיצוב התאורה, חלק מהאנשים מקפידים לשמור על אווירה מינימליסטית במיוחד ולעומת זאת ישנם הדוגלים בכך שכל המוסיף, הרי זה משובח. השורה התחתונה היא שחדרי שינה בעיצוב אישי צריכים להתאים כמו כפפה ליד לצרכים ולרצונות של דיירי הבית ולגרום להם להרגיש הכי בנוח שרק אפשר.

מבצע חיסול

הנחה של עד 30% בחנות

ריהוט איטלקי בהתאמה אישית

הגיעו לפני שיגמר

בואו לעצב את ביתכם בסגנון איטלקי מיוחד!

חוות דעת

פינות אוכל

פינת אוכל  בחירה של פינת אוכל מצריכה תכנון והתייחסות למספר פרטים, בניהם גודל המשפחה, הרגלי האירוח, המיקום המיועד בחלל והסגנון העיצובי.  חשוב לזכור כי פינת

קרא עוד
סגירת תפריט