מערכות כריזה לפי תקן 160

מערכות כריזה משמשות לצורך העברת מסרים מיידיים ללא אמצעי תקשורת דיגיטליים, ומאפיינות מרחבים מסחריים ומוסדיים, דוגמת מפעלים, בתי ספר ומוסדות חינוך, מרכזי קניות וקניונים, רשתות שיווק, מוסדות תרבות ואחרים.

מערכות כריזה אינן מוצר מדף לרכישה, ומצריכות תכנון והתאמה בין צרכי המקום והארגון למוצרים הטכנולוגיים המתקדמים הקיימים בשוק, וזאת לצד תקנות בטיחות מחמירות.

מערכות כריזה לפי תקן 160

תקן 160 הוא אחד משלושה תקנים המתייחסים להתקנת מערכות כריזה בארגון ובעסק, ומהווה את תקן הבסיס המחייב כל בית עסק בישראל. תקן 161 הוא תקן לרישוי עסקים אשר ניתן על ידי משטרת ישראל, ומתייחס לדרישות ולאופן ההתקנה של מערכת הכריזה בבית העסק. 

התקן בוחן את יכולת המערכת להעברת מסרים מיידיים לכל חלקי המבנה, לרבות מעליות וחניונים, קובע את מוקד השליטה במערכת ובוחן את אופן ההתקנה, המפרט, העוצמות, מערכות הגיבוי וההספק החשמלי, הן בבחינת יעילות ותפקוד המערכת והן בהיבט הבטיחותי.

פתרונות טכנולוגיים מתקדמים

בזכות פיתוחים וחדשנות טכנולוגית ניתן כיום לשלב מערכות כריזה עם מערכות תקשורת ובטיחות נוספות בארגון, דוגמת מערכת כריזה המחוברת למערכות גילוי עשן ומספקת התרעה מפני סכנת אש ועשן במבנה, מערכות כריזה אשר מחוברות למערכת בידור ומדיה ופתרונות משולבים רבים נוספים.

בחירה במערכת כריזה עלפי תקן כנדרש

הבחירה במערכת כריזה והתקנתה על פי התקן הנדרש עשויה להתנות קבלת טופס אכלוס (טופס 4) בסוגי המבנים המחויבים לכך, ומתנה כאמור קבלת אישור רישוי לעסק.

חברת אברי אלקטרוניקה מלווה עסקים וארגונים בייעוץ, הכוונה והתאמה של מערכות כריזה מתקדמות, על פי התקן כנדרש בחוק, ותוך התאמה מלאה לצרכי הארגון. כל המערכות מלוות באחריות ושירותי תחזוקה, כמו גם בהתקנה מקצועית, בטוחה ואסתטית על ידי צוות מקצועי ומוסמך. 

מבצע חיסול

הנחה של עד 30% בחנות

ריהוט איטלקי בהתאמה אישית

הגיעו לפני שיגמר

בואו לעצב את ביתכם בסגנון איטלקי מיוחד!

חוות דעת

מערכות כריזה לפי תקן 160

מערכות כריזה משמשות לצורך העברת מסרים מיידיים ללא אמצעי תקשורת דיגיטליים, ומאפיינות מרחבים מסחריים ומוסדיים, דוגמת מפעלים, בתי ספר ומוסדות חינוך, מרכזי קניות וקניונים, רשתות

קרא עוד
סגירת תפריט
דילוג לתוכן