עיצוב איטלקי על ידי ויטרינות יוקרתיות

ויטרינה בסגנון איטלקי

 ויטרינות בסגנון איטלקי, הינה מיוחדת, איכותית, בעלת עיצוב מרגש, רמת גימור מרשימה, חומרים יוקרתיים, חלוקה חכמה ובאופן כללי היא הופכת כל נקודה בבית להרבה יותר קלאסית. מכאן שניתן להיות בטוחים שהאורחים יבחינו בה, שהיא תלווה אתכם לאורך שנים (בשל איכות החומרים) ושאתם תיהנו מתחושת סיפוק גדולה בכול פעם שתביטו בה מחדש. 

מאפייני עיצוב איטלקי

 מאפייני העיצוב האיטלקי מתייחסים לדיוק, לאיכות חומרים ברמה מאוד גבוהה, למראה קלאסי נקי ולפרקטיות חכמה מושתתת מחקר. כמו כן, העיצוב האיטלקי הנו תולדה של בסיס העיצוב המודרני, בתוספת נגיעות כפריות, כאשר יש חשיבות למינון, וזאת כי כל שינוי מוביל לתוצאה מעט שונה. אי לכך כיף לדעת שאם רוצים להביא את העיצוב המודרני קלאסי אליכם לסלון, אין צורך להרחיק עד למילאנו, אלא ניתן לפנות כאן בארץ אל מקום שמתמחה בייבוא ויטרינות איטלקיות, ופשוט לבחור את הויטרינה הנכונה ביותר עבורכם.  

ויטרינה, רהיט לשאר חלקי הבית

 עיצוב איטלקי על ידי ויטרינות יוקרתיות משאיר רושם רב, כך שוויטרינות עשויות להוות פתרון נהדר עבור מגוון נישות. רוצים דוגמאות? ניתן למקם אותן בסלון, אך גם ניתן להציבן במבואת הכניסה, במסדרון שבין החדרים ואף בחדר השינה. כל עוד הוויטרינה תיבחר בקפידה (באופן שישלים כהלכה את כלל עיצוב הבית), הרי שפעלתם נכון – הפכתם עוד נישה למרשימה, יוקרתית וקלאסית – לפינה שלא ניתן להתעלם ממנה. 

כיצד נבחר ויטרינה מתאימה

   ציינו שחשוב לבחור את הויטרינה באופן שמשלים כהלכה כל סגנון עיצובי, ועל כן נעניק לכם מספר טיפים יעילים עבור בחירה נבונה. ראשית חשוב להבין מהו העיצוב השולט בבית ולאן רוצים לקחת אותו. מנקודה זו יש להגיע רק אל בית עסק שיודע להציע מבחר גדול ולהתחיל לבחון את מירב הסגנונות. פה נעצור ונציין שאם מבקשים מראה קלאסי יוקרתי, מראש יש להתמקד בסגנון האיטלקי. מה עושים מנקודה זו? בוחנים אלו צבעים נכונים עבורכם, איזו צורניות אתם מחפשים, איזה מראה משלים את כלל האווירה בבית וכדומה. מבלבל? התחילו לפסול דגמים, ולו בהתאם לגודל הרצוי, התקציב האפשרי, חומריות, או אפילו חלוקה שאינה נכונה עבורכם. זכרו, העיצוב האיטלקי הנו מרשים ופרקטי ובאותה נשימה איכותי, כך שאין מקום לפשרות – אלא ניתן (ורצוי) לשאוף להתאמה מלאה. 

עיצוב נוסטלגי שנע קדימה

 לסיכום נציין שמאז ומעולם ויטרינות היו קלאסיות, אך כיום מנעד הבחירה הרבה יותר גדול, ולו בשל הדגמים שנוספו. מכאן שניתן להמשיך ליהנות מאותם עיצובים קלאסיים נוסטלגיים, ובו זמנית ליהנות מעיצובים יותר חדישים על גבול המודרניים, וזאת כי היופי שבעיצוב איטלקי טמון בעובדה שהוא נמצא על התפר שבין פעם להיום, בין חדש לישן, בין מודרני לכפרי ועל כן אין כמו ויטרינה איכותית, יוקרתית ובעלת מוטיבים איטלקיים – על מנת להשלים את העיצוב המוקפד והרצוי בבית.

מבצע חיסול

הנחה של עד 30% בחנות

ריהוט איטלקי בהתאמה אישית

הגיעו לפני שיגמר

בואו לעצב את ביתכם בסגנון איטלקי מיוחד!

חוות דעת

חדרי שינה תוצרת איטליה

מדוע חשוב כל כך להשקיע בחדרי שינה מעוצבים? חשוב להבין כי עיצוב חדר השינה ישפיע בצורה משמעותית על איכות השינה שלכם, על האופן שבו תתעוררו

קרא עוד
סגירת תפריט
דילוג לתוכן